Towary Niebezpieczne ADR - RID - ADN - IMDG - ICAO / Bezpieczeństwo w transporcie i przemyśle BHP - ISO - SQAS / Doradztwo - Wydawnictwa - Szkolenia - Oprogramowanie

Magazynowanie chemikaliów Drukuj Email
Magazynowanie

Magazynowanie jest niezbędnym procesem w każdej organizacji. O problemach w tej dziedzinie życia firmy dowiadujemy się jednak dopiero, gdy coś pójdzie „nie tak”, lub gdy dojdzie do awarii. Przy podejmowaniu decyzji magazynowych należy zachować umiar i zasady dobrej praktyki. Chemia i pożar nie umieją czytać i raczej nie będą stosowały się do magicznych formuł zaklinania w postaci najlepszych instrukcji czy też oznaczeń informacyjnych. Jeśli założymy, że nie będzie pożaru, gdyż w ciągu ostatniego roku nic się nie spaliło, twierdzenie takie będzie oparte na lichych podstawach. Każdy, kto prowadzi magazyn, powinien przeanalizować możliwe zagrożenia i przeciwdziałać im w sposób skuteczny. Polskie prawo zdaje się popierać tezę, że do czasu, do którego jest dobrze - to jest dobrze. Jeśli jednak coś się wydarzy …. to prokurator poszuka winnego. A taki zawsze się znajdzie … Podstawowym zarzutem będzie niezachowanie należytej staranności. 


Naszym celem jest wsparcie dla operatorów logistycznych oraz prowadzących magazyny w zakresie wiedzy, zasobów informacyjnych oraz poprzez prowadzenie badań związanych z praktycznym magazynowaniem chemii.

Zapraszamy do współpracy!


Marek Rózycki

tel. 607 268 497

Mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 
następny artykuł »

BEZPŁATNY BIULETYN

Zapewnij sobie od teraz otrzymywanie bezpłatnych biuletynów z naszej witryny!
Imię:
Email:


LOGOWANIE


Nie pamiętam hasła!
Konto? Zarejestruj mnie!

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI

forumtransportu.jpg
© 2023 WORTAL WIEDZY ADR, RID, BHP, GSA, IMDG, ADN, SDS, ISO, SQAS